Охтирська центральна міська бібліотека стала майданчиком для проведення благодійного заходу. Організаторам тихого аукціону вдалося зібрати фінансову допомогу для потреб Збройних Сил України.
Цю доброчинну подію приурочили до традиційного свята Івана Купала. Місцеві жителі активно змагалися за представлені лоти, а перемогу в торгах здобули ті охтирчани, які запропонували найбільші суми на момент закриття аукціону.
Гроші підуть нашим захисникам. Організатори подякували містянам за щедрість, патріотизм та збереження звичаїв, а лідерів торгів уже чекають у книгозбірні для вручення лотів.






Залишити коментар