Національна служба здоров’я України повністю фінансує безоплатні стоматологічні послуги для населення Сумської області в межах Програми медичних гарантій.
Цією можливістю скористалися вже понад 15 тисяч разів.
Сума виплат медичним закладам регіону від НСЗУ сягнула 17,8 млн грн, з яких 9,1 млн грн пішли на стоматологічну допомогу, а 8,6 млн грн – на зубопротезування, звітують у Сумській ОВА.
Право на отримання такої допомоги за кошти держбюджету мають учасники ліквідації аварії на ЧАЕС, військові та ветерани.






Залишити коментар